Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Ekafija.lv piedāvātajos Caffitaly System kafijas automātos var lietot citu zīmolu, piemēram, Illy, Nespresso, Nescafe vai Lavazza kapsulas?

Ekafija.lv piedāvātajos kafijas automātos lietojamas Caffitaly System grupas kapsulas- Ècaffè (nopērkams Ekafija.lv), kā arī citas (Tchibo, Lofbergs , Julius Meinl u.c.).  Illy, Nespresso, Nescafe vai Lavazza neietilpst Caffitaly System grupā.


Vai Caffitaly System kafijas kapsulas var lietot citu zīmolu kafijas automātos?

Nē, kapsulas lietojamas tikai* Caffitaly System grupas ražotajos kafijas automātos (Tchibo, Lofbergs , Julius Meinl u.c). * Izņemot Lacapsula kafijas kapsulas, ko ražo Caffitaly, kas ir saderīgas ar Lavazza A Modo Mio un Lavazza Blue, kā arī Nespresso OriginalLine kafijas automātiem.


Vai Caffitaly kapsulās tiešām ir dabīga kafija, nevis koncentrāts ar kafijas garšu?

Jā, kapsulās tiešām ir dabīga, malta kafija. Godprātīgi kapsulu ražotāji rūpējās par to, lai klientam tiktu piegādāta kvalitatīva prece. Turklāt, ja Jums nav  pārliecības par kapsulas saturu, lūdziet kafijas kapsulu tirgotājam to atvērt. Ekafija.lv neliedz saviem klientiem šādu opciju, kā arī mēs vienmēr saviem klientiem piedāvājam nogaršot kādu no kafijām.

Kā tiek pagatavota kapsulu kafija automātā? 

Ar kapsulu automātu pagatavojot kafiju, caur kapsulu tiek izvadīts karsts ūdens ar lielu spiedienu un kapsulas konstrukcija ļauj ūdenim sasniegt katru kafijas graudiņu, pagatavojot lielisku kafiju vai kādu citu dzērienu. Izcilas kvalitātes kafija vien pogas spiediena attālumā!

Cik bieži jāveic kafijas automāta atkaļķošana?

Kafijas automāts pēc noklusējuma ir ieprogrammēts paziņot, kad ir nepieciešama atkaļķošana. Atkaļķošanas biežums ir atkarīgs no tā cik bieži tiek lietots kafijas automāts un arī no ūdens (kas tiek pildīts ūdens tvertnē) kvalitātes. Vidēji, ja dienā tiek pagatavotas 15 kafijas tasītes, tad atkaļķošana būtu jāveic reizi 3 mēnešos. 
Atkaļķošanas šķidrums ir nopērkams Ekafija.lv  e-veikalā sadaļā aksesuāri.

Kā varu saņemt preci, kas pasūtīta e-veikalā?

Prece tiek piegādāta klientam ar kurjeru   (preces pasūtījuma formā izvēloties Ar kurjeru ). Preču piegādes noteikumus skatīt  e-veikalā sadaļā Piegāde. 


Pirkumu grozs